TEL:  502 594 527, 536 503 503
Kmita Andrzej

Firma AUTO-USŁUGI działa na rynku od ponad 20 lat. Na początku działalności świadczyliśmy usługi w zakresie blacharstwa, lakiernictwa i mechaniki pojazdowej. Z upływem czasu dla potrzeb zwiększenia jakości usług zainwestowaliśmy w bezpyłową komorę lakierniczą i równocześnie zaczęliśmy świadczyć kompleksowe naprawy pokolizyjne i powypadkowe.

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi z możliwością realizowania napraw bezgotówkowych i dokonywania oględzin bezpośrednio w zakładzie, co powoduje, że wycena i zakres uszkodzeń jest precyzyjnie ustalana.

Następną usługą jaką obecnie świadczymy jest wulkanizacja oraz serwis i sprzedaż opon. Idąc za potrzebami rynku wprowadziliśmy także serwis klimatyzacji .Posiadamy urządzenie do sprawdzania szczelności instalacji azotem oraz automat do napełniania klimatyzacji czynnikiem R 134 i ozonowania.

Przez lata działalności nabyliśmy ogromnego doświadczenia w usuwaniu szkód komunikacyjnych poprzez wieloletnią współpracę z autoryzowanymi serwisami.

Realizowaliśmy i realizujemy trudne zadania jak: renowacja pojazdów zabytkowych, wymiany ram nośnych w samochodach dostawczych i lakierowanie elementów lakierami perłowymi.

Najnowszym naszym osiągnięciem jest otwarcie od dnia 01.12.2014 r. Stacji Kontroli Pojazdów do 3,5 tony. W zakresie usług Stacji przeprowadzane są badania techniczne samochodów do 3,5 tony, również z gazem, motorowerów i motocykli oraz ciągników rolniczych. Istnieje możliwość ustawienia geometrii kół, podłączenie do skanera diagnostycznego oraz zdiagnozowania usterek. Stacja wyposażona jest w najnowszy sprzęt i spełnia wszelkie wymogi i kryteria oraz oferuje usługi na najwyższym poziomie.